EpicLand

EpicLand : 178.19.107.178:2269

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-06-23 09:01:21

 szczurek

Administrator

41847667
Call me!
Skąd: kraków
Zarejestrowany: 2012-06-23
Posty: 9
Punktów :   

Reklama

Witam.


Postanowiłem zrobić szablon reklamowy oraz powiedzieć wam dokładniej co i jak jeśli chodzi o reklamy



A więc tak. w zależności od tego na ilu stronach zareklamujesz nasz serwer, możesz dostać cenniejsze nagrody.
Gdy stwierdzimy że bardzo się napracowałeś i zasłużyłeś na dodatkową range na serwerze typu Vip, od razu Cię poinformujemy. Mam nadzieję że dużo osób zachęci to do Reklamowania naszego Nowo Powstałego serwera EpicLand.



Przykładowa Reklama naszego Serwera EpicLand.



Spoiler:

EpicLand
!
Nowo powstały serwer MineCraft

Typ Serwera: FreeBulid/Survival

Sloty: 10

IP : 178.19.107.178:2269

Na serwerze panuje miła atmosfera Admini często zaglądają i pomagają każdemu graczowi w potrzebie.
Serwer powstał niedawno więc macie szanse na zdobycie Vip'a w konkursach Reklamowych.
zapraszam na forum : www.epicland.pun.pl

Reklamy proszę składać w Nowym wątku, tytuł wątka powinien zawierać twój Nick w grze.


Moje Motto:
"Przyjaciół miej blisko a wrogów jeszcze bliżej"

Pozdrawiam. Szczurek

Offline

 

#2 2012-07-03 06:59:54

 tom0066

Administrator

Zarejestrowany: 2012-06-23
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Re: Reklama

Szczurek napisał szablon reklamy a  Wy rejestrujecie się na innych forach wchodzicie w temat:Reklamy innych serverow itp... I tam wklejacie szablon Szczurka . Minimalna ilość reklam to 7


1.Admin ma zawsze racje
2. Admin nie ma racji? Patrz punkt 1
Masz pytanie? Pisz tylko sensownie:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.agencjaoss.pun.pl www.maratonkrzeszowice.pun.pl www.dolina-khorinis.pun.pl www.studentwsti.pun.pl www.livemusic.pun.pl